"У Покровську ЗСУ утримують "кліщі" армії РФ", – Селезньов розкрив, що буде далі
Військовий експерт Селезньов розповів ЗМІ, за яких умов ЗСУ можуть перейти до тактики оборони "горловини" у Покровсько-Мирноградську агломерацію.
ЗСУ продовжують утримувати позицію у Покровську та Мирнограді, але ситуація залишається важкою
"Продовжуємо утримувати позиції у районі Родинського та Гришиного", - заявив відставний полковник ЗСУ Владислав Селезньов, у коментарі OBOZ.UA.
За словами співрозмовника ЗМІ, саме утримання вищезгаданих позицій дозволяє нашій армії зберігати і логістичні шляхи постачання. Українські захисники перешкоджають спробам ворога зімкнути "кліщі" часткового оточення.
Ексначальник прес-служби Генштабу ЗСУ зізнався, що не знає, яке рішення буде ухвалено українським командуванням: продовження оборони чи виконання маневрів з відступом для збереження особового складу та перешкоджання подальшим спробам оточення наших військ. Селезньов зазначив, що у разі відступу з позиції у Мирнограді українські війська зможуть використати збережені людські та технічні ресурси для захисту "горловини" до Покровсько-Мирноградської агломерації.
Тяжка ситуація наших військ - результат кількісної, але не якісної переваги на боці ворога як у технічному аспекті, так і в особовому складі.
"Тих, хто втік, загинув, було поранено, одразу поповнюють новими групами штурмовиків", - пояснив офіцер.
Селезньов попередив, що сподіватися на збереження позиції ЗСУ у Покровську протягом тривалого часу "буде нереалістичним".
Нагадаємо, 19 листопада Dialog.UA повідомляв, що у Покровську окупанти, захопивши будівлю, отримали на голови бомбу GBU-62, скинуту із Су-27.
Раніше, 12 листопада, стало відомо, до якої дати командування армії РФ планує захопити Покровськ.
Останні новини
Москва висунула диктаторський ультиматум українцям на окупованих територіях через паспорти – ГУР
14:32СБУ затримала інформатора ФСБ: коригував удари РФ по позиціях операторів БПЛА ЗСУ у Костянтинівці
10:41Яковіна повідомив, що у Росії запущено процес, який зупинити вже не вийде: "Він іде повільно..."
08:29
У Покровську окупанти, захопивши будівлю, отримали на голови бомбу GBU-62 із Су-27 – відео вибуху
28 пунктів: США таємно обговорюють з Росією новий план щодо припинення війни в Україні – Axios
06:56