На Лиманському напрямку ЗСУ відбили механізовану атаку ЗС РФ, а також просунулися вперед
ЗСУ відбили механізовану атаку армії Путіна у районі Ставків на Лиманському напрямку.
21 жовтня один з українських військовослужбовців повідомив, що оператори дронів ЗСУ відбили механізовану атаку ворога, знищивши два БТР-82А й один танк "Т-27Б" із 254-го мотострілецького полку ЗС РФ.
Аналітики з Інституту вивчення війни проаналізували ситуацію на Лиманському напрямку минулої доби.
Кадри з геолокацією від 21 жовтня показують, що ЗСУ відбили позиції у західній частині Зарічного, де ще нещодавно перебували позиції армії Путіна.
При цьому російські військкори стверджують, що ЗС РФ просунулися до східної околиці Ярової, у центральній частині Новоселівки, а також у районі Торського, Дробишева та Середнього.
Z-канали підтвердили контратаки українських сил у районі Ставок і Дробишева.
Представник української бригади, що діє на Лиманському напрямку, повідомив, що російська піхота уникає прямого зіткнення з українськими силами під час місій з проникнення невеликими групами та ховається у підвалах і бліндажах, очікуючи на підкріплення для подальших атак.
У ВСУ повідомили, що російське військове командування доручає військовослужбовцям піднімати прапори з пропагандистською метою та для створення видимості чисельної переваги українських сил. Представник зазначив, що російське військове командування нещодавно перекинуло кілька невказаних елітних підрозділів безпілотних літальних апаратів на Лиманський напрямок для придушення українських наземних ліній зв'язку.
Представник повідомив, що оператори РЕБ ЗСУ придушили близько 1200 FPV-дронів РФ на цьому напрямку лише у вересні.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що армія Путіна зазнає не лише великих втрат на Сумщині, а й на території Курської області.
Нагадаємо, на Добропільському напрямі ЗСУ відбили у ворога Кучеров Яр і полонили 50 окупантів.