Армія Путіна знову вторглася на Сумщину: аналітики з DeepState і ISW озвучили деталі
Під час боїв на Курщині армія Путіна зайшла на територію Сумської області.
Бої на території Курської області продовжуються з 6 серпня 2024 року. Ворог намагається атакувати позиції ЗСУ як у районі Зеленого Шляху, так і на півдні від Суджі.
Учора, 9 грудня, аналітики з DeepState і ISW опублікували нову карту боїв на Курщині, де вони зазначили захід військ РФ і на територію Сумщини.
Ворожі війська зайшли на Сумщину у районі Гуєво та Горналя, які знаходяться на захід від Плехового.
При цьому Z-канали продовжують стверджувати, що Плехово повністю під контролем ЗС РФ. При цьому аналітики із ISW не можуть незалежно підтвердити цю заяву.
Напередодні Z-паблік виклали у Мережу кадри нібито з Плехово, прозвітувавши, що у боях за населений пункт брали участь окупанти з 22-ї бригади спецназу, 30-го мотополку, 155-ї та 810-ї бригад морпіхів, батальйон "АрБат" "Курські витязі".
Також російські воїнкори стверджують, що армія Путіна просунулась і у районі Новоіванівки.
При цьому українські сили виклали кадри до мережі, як 9 грудня вони відобразили чергову механізовану атаку ворога у районі Дар'їно.
Аналітики пишуть, що на Курщині бої також ведуть окупанти з 1-ї штурмової роти, 1427-й мотополку й оператори безпілотників "Баксан".
Також росЗМІ писали, що 9 грудня нібито сили ППО РФ перехопили відразу три безпілотники, які летіли у бік Капустіна Яру в Астраханській області.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що лише два фактори завадять ЗС РФ окупувати Покровськ на Донбасі.
Останні новини
Портников озвучив нову ціль Путіна щодо України, яку багато хто не хоче розуміти: "Усе це буде"
Крах імпортозаміщення руйнує амбіції Росії в Арктиці: зірвано план будівництва нових криголамів
18:18В Україні запускають програму допомоги для ВПО: хто зможе отримати 2 млн грн у грудні – Свириденко
13:39