Жорін з "Азова" розкрив неприємну правду про росіян біля Бахмуту
Майор ЗСУ Максим Жорін нагадав, що зараз проти нас воюють не безпорадні "мобіки", а добре екіпіровані бійці.
Протистояння біля Бахмуту важке, бої запеклі, бо ворог вчиться, а ще його тепер добре екіпірують, повідомив Максим Жорін. Знаменитий командир "Азова" протверезив українців інформацією про те, що проти наших Сил оборони стоїть гідний супротивник, озброєний і підготовлений.
Про те, як змінилася "якість" росіян у районі Бахмуту, Максим Жорін розповів у своєму Telegram-каналі.
"Реальна ситуація на фронті така, що говорити про нещасних "чмобиків" з рф - принаймні на нашому напрямку - вже неактуально. Без амуніції, без озброєння вони вже не відправляють людей", - йдеться у повідомленні заступника командира 3-ї штурмової бригади.
Потім Максим Жорін розвинув свою думку, детально пояснивши, з ким Силам оборони доводиться мати справу на Бахмутському напрямку зараз. Він повідомив, що часом трапляються випадки, коли трапляються погано навчені, без амуніції та досвіду окупанти, але таких стає дедалі менше.
Переважна кількість росіян, які на сьогоднішній день воюють проти нас біля Бахмуту, демонструють інший, вищий рівень підготовки, та вони вже воюють не голими руками, як це було раніше.
"Безпілотники ворога працюють весь світовий день, всю ніч працює артилерія. А ось ситуацію з бронетехнікою мають гіршу, тому що майже кожного дня ми її знищуємо", - підсумував майор ЗСУ.
Раніше Жорін з "Азова" попередив українців, до чого їм потрібно бути готовими.
Тим часом Жорін з "Азова" розповів тим, хто "народжений не для війни", що на них незабаром чекає.
Нагадаємо, Жорін з "Азова" пояснив, чому йому "трохи шкода цивільне населення".
Останні новини
СБУ зірвала плани удару РФ по Харкову: затримано 61-річну агентку ГРУ, викладачку університету
10:48Кіберзлочинці використовують енергетичну кризу для наживи: неіснуючі виплати для українців – МВС
09:46Путін боїться лише президента США Дональда Трампа, який має важелі тиску на Кремль, – Зеленський
07:22У Трампа підготували запасний план на випадок провалу переговорів з Росією щодо миру в Україні
16:09