Не бої за залізничний вокзал: Цаплієнко озвучив важливу перемогу ЗСУ у Бахмуті
Бої у Бахмуті тривають у районі залізниці, оскільки контроль над нею є ключовим моментом у цій битві.
Сьогодні, 17 квітня, український журналіст Андрій Цаплієнко та військовослужбовець ЗСУ Юрій озвучили останні новини з Бахмуту.
Журналіст упевнений, що контроль над залізницею є ключовим. Залізничний вокзал переходить із рук у руки, заявив Цаплієнко в інтерв'ю на телеканалі "1+1".
Учора, 16 квітня, весь день тривали бої за залізничний вокзал. Уже сьогодні один із захисників ЗСУ підтвердив той факт, що ворог має певний успіх на цій ділянці фронту.
Однак, зі слів Цаплієнка, найбільший успіх ЗСУ на сьогодні - це той факт, що вдалося відтіснити ворожі війська подалі від траси Бахмут - Часів Яр.
Захисник міста Юрій в інтерв'ю "ТСН" заявив, що напередодні ворог намагався взяти ЗСУ у кліщі та не дати змогу покинути саме місто. Однак на практиці цей сценарій ворогу реалізувати не вдалося. Бійці ЗСУ під час траншейних боїв зуміли відкинути армію Путіна подалі від важливої траси. Ба більше, українські захисники закріпилися на більш вигідних позиціях. Поступово ініціатива переходить на бік ЗСУ.
Бої за Бахмут тривають ще з літа 2022 року. 15 квітня бійці з 57-ї бригади нав'язали ворогу інтенсивні "контрнаступальні каруселі".
Військовий експерт Коваленко занепокоєний тільки одним фактом, що ворог активно застосовує проти ЗСУ "Солнцепеки".
Раніше МО РФ вирішило виділити "вагнерівцям" танки, щоб вони якнайшвидше захопили весь Бахмут.
Нагадаємо, росЗМІ повідомили причину, яка не дає можливість армії Путіна захопити Бахмут цілком.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!
Останні новини
Яковіна назвав "елемент", який "виб'є" Україна, та тоді Росія почне розсипатися за принципом доміно
09:13Не минуло й чотирьох годин від початку "путінського перемир'я", як Кремль завдав удару по Сумах
07:58Поки Путін готується до параду, ЗСУ намагаються добити ворога у Тьоткіно – ISW про бої на Курщині
07:34Зіпсувати свято Путіну: партизан з "Атеш" провів спецоперацію на території Московської області
07:33Завод у Чечні звітував про рекордний виторг щодо "джихад-машин", проте є багато питань без відповіді
07:27