"За Дніпро! Вогонь!" – ЗСУ з М777 розгромили 7 російських БМП під Водяним
На Запорізькому напрямку ЗСУ випалили артилерією скупчення російської бронетехніки.
У ЗС РФ на Запорізькому напрямку важкі втрати. ЗСУ натовською гаубицею М777 накрили скупчення російської бронетехніки у районі села Водяного.
Кадри оприлюднив у Telegram відомий військовий, командир групи Vendetta з позивним "Моджахед" Данило Лящук.
59-та бригада ЗСУ отримала розвіддані про скупчення російської військової техніки. Було прийнято рішення про нанесення удару. Підсумком стало знищення 7 бойових машин піхоти ЗС РФ, які росіяни, на радість ЗСУ, розмістили одна біля одної.
"Моджахед" показав на відео, як заряджав М777 для пострілу. Він зазначив, що це відплата російським окупантами за Дніпро - ракетний удар по багатоповерхівці, під час якого загинули понад 45 цивільних.
Раніше Діалог.UA повідомляв, що "Альфа" відправила на концерт Кобзона екіпаж російської БМП.
Ми також писали, що FPV-дрон на повній швидкості наздогнав ворожий БМП.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!
Останні новини
Супутники Китаю могли не наводити ракети та дрони Росії на Львів: експерт вказав на низку фактів
10:42Індія повністю переходить на оплату російської нафти в юанях: озвучено головну причину – Reuters
07:45Перша зустріч батька із сином, народженим під ударами армії РФ: кадри, від яких не стримати сліз
07:00Більше тижня без води – Z-канал про тяжке становище військ Путіна у районі Юнаківки на Сумщині
06:50