21 листопада 2025, 13:42

До переговорів із США підключився навіть Кирило Буданов – джерело

Обговорення "мирного плану" Дональда Трампа між Україною та США відбувається на найвищому кадровому рівні.

Україна продовжує активні переговори зі США щодо обговорення американського мирного плану, та до цих консультацій підключено ключові постаті української розвідки. Як повідомляє "РБК Україна" з посиланням на неназвані джерела, зустріч відбулася за участю голови ГУР Кирила Буданова, керівника Служби зовнішньої розвідки Олега Іващенка, голови РНБО Олександра Умерова й американської делегації.

Напередодні у Мережі з'явилися кадри переговорів за участю президента Володимира Зеленського. На них було помічено як Буданова, так й Іващенка, що підтверджує участь вищого розвідувального керівництва України. Пізніше Умеров офіційно заявив, що американську делегацію очолював генерал Деніел Дрісколл, а також офіційно підтвердив присутність Буданова.

Від української сторони на зустрічі також були присутніми перший заступник секретаря РНБО Євген Острянський, начальник Генштабу ЗСУ Андрій Гнатов, голова апарату РНБО Анатолій Баргилевич і заступник начальника ГУР Вадим Скибіцький.

Умеров наголосив, що Україна уважно аналізує кожну пропозицію партнерів, проте жодних компромісів із загрозою своєму суверенітету країна не допустить. За його словами, будь-які рішення мають враховувати безпеку громадян та українські червоні лінії.


Автор: Дмитрий Нежин

Останні новини