Транспортний колапс продовжується – Кримський міст знову стоїть у пробках
Сотні автомобілів опинилися "у пастці" біля мосту через Керченську протоку, бо російські силовики у паніці перевіряють весь транспорт.
Ранок п'ятниці в окупованому Криму почався з хаосу на під'їздах до так званого Кримського мосту. За даними російських ЗМІ, які посилаються на моніторинговий інфоцентр, понад 1700 автомобілів було заблоковано у довгих чергах на ручний огляд.
За даними інформаційного центру, з російської сторони (Тамань) зібралося понад 1000 машин, ще майже 650 - біля в'їзду з боку Керчі.
Водіям з боку Тамані доводиться чекати понад три години. Ті, хто намагається потрапити до Криму з Керчі, стоять у пробках по дві години. Причина – посилення огляду, явно викликане посиленою параноєю російських окупантів, які бояться нових атак з боку України.
На цей раз черги почали формуватися ще з ночі. Вже на світанку п'ятниці ситуація на мосту нагадувала транспортний колапс.
А подібні ситуації на Кримському мості трапляються регулярно.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що на початку червня Кримський міст було підірвано вкотре.
Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права і події навколо них.
Останні новини
СБУ запустила новий етап інформаційної кампанії: як спецслужби РФ вербують українських підлітків
18:50СБУ затримала агента ГРУ із камерою на велосипеді: колишня медсестра готувала прорив ДРГ під Сумами
13:12Це основне озброєння винищувача F-16: Пентагон замовив Україні та союзникам велику партію ракет
10:17"Не є релевантним гравцем у російській політиці", – Рубіо висловився про "провокатора" Медведєва
08:48