26 червня 2025, 06:20

”Гаага – ідеальне місце для цього”, – Зеленський виступив у ПАРЄ з промовою про спецтрибунал проти Росії

Для того щоб угода про створення спецтрибуналу проти РФ запрацювала, необхідні додаткові кроки, заявив Володимир Зеленський.

Учора свій виступ у ПАРЄ президент України розпочав зі слів: "Слава Україні! Справді, як удома".

Зеленський наголосив, що кожен військовий злочинець має постати перед судом і Володимир Путін не є винятком, повідомляє канал "Україна 365".

Учорашня угода про спецтрибунал - це лише початок. Попереду ще довга дорога, заявив Зеленський. При цьому він зазначив, що правосуддя має працювати, а злочинці розуміти: їм не вдасться втекти ні у себе вдома, ні в якомусь іншому місці.

"Гаага - ідеальне місце для цього. Гаага чекає на здійснення правосуддя", - заявив на завершення своєї промови глава України.

Також Зеленський подякував усім членам Кабміну, які проголосували за створення спецтрибуналу проти Росії.

Як раніше Dialog.UA повідомляв, після зустрічі з Трампом президент України заявив, що "Путін точно не перемагає".

Нагадаємо, Дональд Трамп добре висловився про Зеленського після зустрічі з ним під час саміту НАТО.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини