Українці у містах голими руками зупиняють колони російської бронетехніки – окупанти розгублені
Впадає в око розгубленість російських військових, які не готові до запеклого опору з боку місцевого населення.
Жителі окупованих армією РФ територій України продовжують чинити запеклий опір російським окупаційним військам у містах і селах захоплених областей. У Харківській, Сумській, Чернігівській і Запорізькій областях люди збираються групами та голими руками зупиняють колони російської бронетехніки.
У соціальних мережах у вівторок з'явилася велика кількість відео, на яких українці з національною символікою рішуче виступають проти окупантів, проклинаючи російських військових.
При цьому впадає в око розгубленість російських військових, які не готові до запеклого опору з боку місцевого населення.
Справжніми героями України стали мешканці захопленого російськими військовими Куп'янська у Харківській області, де місцеве населення вимагає від російських окупантів негайно забиратися з їхнього міста.
Відомий український журналіст і блогер Денис Казанський опублікував відео з кадрами, на яких населення сміливо кидається під колеса російської бронетехніки, зупиняючи окупантів.
Нагадаємо, солдати РФ масово здаються: у ЗСУ розповіли, як ще більше знизити моральний дух окупанта.
Останні новини
Яковина розповів, як Україна збирається здолати противника "зброєю", якою раніше загрожувала Росія
15:09Ігнат закликав використовувати проти росіян з БПЛА Shahed їхню ж тактику: "Маємо їх перевершити"
12:55В Україні деяким громадянам видадуть безкоштовно зарядні станції: кому та куди можна подати заяву
10:29