Дрони пролетіли 1200 км і атакували стратегічні об'єкти у Татарстані – у Мережі показали відео
Збройні сили України завдають ударів лише по стратегічних і військових об'єктах на території Росії.
У ніч на 17 лютого дрони атакували стратегічні об'єкти у Республіці Татарстан, яка входить до складу РФ. За попередньою інформацією, під удар потрапила підстанція у Казані, пише Діалог.UA, провівши аналіз соцмереж.
За даними мешканців Татарстану, у республіці повітряну тривогу оголосили приблизно о 02:30. Незабаром після цього пролунали вибухи на околицях Казані та Нижньокамська. У цих містах закрили аеропорти. Мешканці Казані пишуть, що під удар потрапила місцева підстанція, яка забезпечує роботу стратегічних об'єктів, внаслідок чого у деяких районах міста зникла електрика.
Президент Татарстану Рустам Мініханов ніяк не коментував ситуацію Казані. Мовчить і центральна російська влада. Міноборони РФ стверджує, що російська ППО вночі 17 лютого нібито збила над територією Росії 151 український БПЛА.
На території Республіки Татарстан перебуває багато стратегічних і військових об'єктів армії РФ, тому їх регулярно атакують українські дрони. 2025 року ЗСУ завдали кілька повітряних ударів по об'єктах у цьому російському регіоні.
Наприклад, минулого року ЗСУ завдали удару по хімічному заводу "Оргсинтез" у Казані. Це підприємство випускає хімічну продукцію, яку використовує військово-промисловий комплекс РФ. Також торік у Татарстані дрони неодноразово атакували завод, на якому збирають ударні БПЛА Shahed. Наприклад, удари по цьому підприємству було зафіксовано 9 та 12 серпня.
Зазначимо, що відстань від України до Татарстану понад 1200 км. Це означає, що ЗСУ для ударів по стратегічним і військовим об'єктам у цій республіці використовують далекобійні дрони літакового типу.
Раніше під удар дронів потрапив Ільський НПЗ у Краснодарському краї Росії, який постачає паливом російську армію.
Також ми показали атаку дронів по стратегічним об'єктаму Волгоградській області РФ.
Крім того, Діалог.UA раніше розповів, що українські БпЛА вдарили по військовому хімзаводу у Тверській області РФ.
Останні новини
Дрони пролетіли 1200 км і атакували стратегічні об'єкти у Татарстані – у Мережі показали відео
07:22Дронник елітного російського підрозділу "Рубікон" перейшов на бік України та розкрив секрети РФ
15:38