Грозєв сказав, що Кремль має намір робити із Херсоном: "Це червона лінія"
Кремль має намір використати Херсон й інші захоплені під час "спецоперації" міста та села для торгу з Києвом, вважає Христо Грозєв.
Кремль не поспішатиме зі створенням "ХНР" або анексією територій України, захоплених у ході так званої "спецоперації" після 24 лютого.
Таку думку озвучив один із найвідоміших журналістів-розслідувачів світу, засновник групи Bellingcat Христо Грозєв в інтерв'ю російському опозиційному YouTube-каналу "Популярна політика".
На думку Грозєва, диктатор РФ Володимир Путін поки що не ухвалив остаточного рішення щодо того, що робити з новоокупованими територіями України. Ймовірно, у Кремлі сподіваються використати цей туз на майбутніх мирних переговорах із Києвом.
"Путін сам не вирішив, що робити із захопленими Херсоном й іншими містами", - сказав він.
Журналіст, посилаючись на поінформовані джерела, зазначив, що це питання обговорювалося на стамбульських переговорах Києва та Москви. Українська делегація тоді надіслала чіткий сигнал: створення "ХНР" й інших "республік", анексія територій - це "червона лінія", переступивши які РФ може забути про якусь мирну домовленість.
"Поки що Москва цього дотримується. Думаю, так і буде", - повідомив глава Bellingcat.
За його словами, у Москві мріють про припинення війни з Україною та скасування санкцій. Вони, мабуть, сподіваються "обмінювати" на ці поступки території.
"Тримають ці території як (об'єкт торгу – ред.), якщо хтось взагалі прийде на ці переговори", - пояснив Грозєв.
Раніше Діалог.UA повідомляв, як мешканка Херсона розповіла, що думає про "входження до складу Росії".
Ми також писали, що пенсіонер із Херсона поставив на місце фейкових журналістів із РФ: "Я хочу жити в Україні!"
Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятись від авторської.
Останні новини
Портніков повідомив, що танкери затримувалися не тому, що вони російські, та назвав реальну причину
08:11
Осєчкін розповів про "фобію" Путіна, яка зберігається з 2023 року: "Його завдання зробити так..."
Яковина розповів, як Україна збирається здолати противника "зброєю", якою раніше загрожувала Росія
15:09