"Дивіться, як безсоромно", – Галлямов висміяв заяву російської влади щодо мирного плану Трампа
Ще рік тому Росія відкрито лестила Китаю, а сьогодні благоговіє перед США, зазначив російський опозиціонер Аббас Галлямов.
Колишній спічрайтер Путіна, політтехнолог Аббас Галлямов вказав на те, що РФ, схоже, втратила будь-яку гордість.
"Дивіться, як безсоромно російська влада лестить Трампу", - написав аналітик у своєму Telegram-каналі.
Експерт нагадав, що ще рік тому по всій Москві висіли банери з цитатами китайського лідера Сі Цзіньпіна, а сьогодні російська влада всерйоз заговорила про включення Трампа у підручники історії. Саме це пообіцяв помічник Путіна, автор навчальних посібників Володимир Мединський.
Він позначив політику президента США щодо РФ і України як "екстраординарні зусилля", спрямовані на вирішення складного конфлікту. Крім того, Мединський високо оцінив і внутрішні перетворення в американській політиці, назвавши їх "дивовижними". У зв'язку з цим Трамп уже точно увійшов в історію, підкреслив помічник російського президента.
"Нічого не скажеш, встали з колін", - іронічно прокоментував новину Галлямов.
Раніше Діалог.UA писав, що Аббас Галлямов вказав на вразливе місце Трампа, за яке його тримає Путін.
Останні новини
Жданов розповів, на що Трамп реально намагається "обмінювати" Україну: "Ось він угоду й укладає"
15:35Ціни на нафту впали: Трамп і його торгова війна обвалили ринок до мінімуму 2021 року – Reuters
12:50РФ має намір серйозно боротися з критиками Кремля в Європі: хто під прицілом військової розвідки ГРУ
11:42Мотоцикли, квадроцикли та машини: на Донбасі армія Путіна вирішила пересісти на новий вид транспорту
07:28