8 ноября 2022, 19:35

Вибираємо економний обігрівач у Чорну п'ятницю

Енергоефективні теплообмінники споживають електрики менше, натомість швидше піднімаючи температуру в кімнаті.

Вибираємо економний обігрівач у Чорну п'ятницю

Наближаються період розпродажу з 21-28 листопада 2022 року ― Black Friday, коли знижки продавці пропонуватимуть майже на всі товари. Чорна п'ятниця для багатьох стане приводом купити кімнатний обігрівач, адже очікуються холоди, люди починають шукати, як пережити зимові вечори. Але чи не стане камін причиною захмарних рахунків за електрику ― ні, якщо відповідально підійти до його вибору. Як купити калорифер, що допоможе економити електроенергію, розповімо в статті.

Типи ощадливих обігрівачів

Енергоефективні теплообмінники споживають електрики менше, натомість швидше піднімаючи температуру в кімнаті. Найкраще з цим впораються такі типи приладів:

  1. Керамічні ― з пластинами з мінеральної суміші, які швидко нагріваються від металевої спіралі, надовго залишаються теплими, витримують високу температуру. Вони компактні та легкі, тому можна перенести в іншу кімнату.
  2. Інфрачервоні ― лампи, робочий час яких триває до 7000 годин. Виготовлені з міді або кварцу, вони ефективно розсіюють тепло, нагріваючи не повітря, а стіни, людей, меблі тощо.
  3. Олійні ― ребра радіатора розподіляють жар, отриманий від нагрітої рідини всередині. І це триватиме навіть після вимкнення з розетки.

Керамічні обігрівачі часто обладнані вентилятором. Примусова конвекція допомагає ефективніше розподіляти тепле повітря.

Обов’язково врахуйте площу, яку потрібно обігрівати. Адже замалий пристрій, працюючи понаднормово, споживатиме більше електрики, а надто великий спричинить зайві витрати коштів навіть у Чорну п’ятницю. За нормальних умов, щоб обігріти 10 м2 площі кімнати, потрібно 1 кВт потужності каміна.

Важливі характеристики для економії

Щоб зменшити витрачання електроенергії, обігрівачу потрібні такі режими роботи:

  1. Програмований термостат ― автоматичне підтримуватиме задану температуру в кімнаті, вимикаючись після досягнення цього рівня.
  2. Екорежим ― підбирає оптимальну інтенсивність нагріву залежно від показника градусника в приміщенні.
  3. Автоматичне вимикання ― для безпеки в разі, якщо камін стане надто гарячим чи перекинеться.
  4. Регулювання роботи ― налаштовуючи пристрій під власні потреби, якщо в ньому немає програмованого термостата.
  5. Таймер ― вкажіть час, потрібний для вимкнення після того, як ви заснули чи пішли на роботу.

Деякі обігрівачі можна запрограмувати вмикатися перед вашим приходом додому. Ці функції не лише допоможуть економити, але й подбають про безпеку використання приладів.

Последние новости