20 апреля 2022, 16:00

Чому онлайн-ігри — найкраще дозвілля для дитини у 2022 році?

Переваги онлайн-ігор, які слід знати батькам

Чому онлайн-ігри — найкраще дозвілля для дитини у 2022 році?

Ваша дитина нудьгує? Воно й не дивно: через війну багато малюків, які мешкають навіть у містах із відносно спокійним становищем, не мають можливості наживо спілкуватися зі своїми друзями, ходити до школи та повноцінно веселитися. Вони сумують, бо батьки не можуть приділити багато уваги, а на вулиці постійно лунають сирени. Та вихід є: безкоштовні онлайн ігри.

За допомогою цих цікавих різнобарвних забавок можна зайняти маля на тривалий час чи на певний його проміжок, якщо у вашій родині діють обмеження на використання гаджетів дітьми.Можна запропонувати сину чи доньці ігри на двох, де обидва гравці впливають на досягнення, або розваги, які передбачають самостійне керування сюжетом.

Онлайн-ігри: соціалізація та психологічний комфорт

Зараз українські дітлахи більшість часу проводять вдома. Постійна загроза повітряної атаки змушує батьків обмежити час перебування малечі надворі. Школи в офлайн-форматі та більшість гуртків не працюють, тож діти мусять розважати себе самі. Завдяки віртуальним забавкам покоління, що зростає, має можливість спілкуватися з однолітками. Розважатися одночасно можуть від двох до восьми гравців. Для цього є безліч захопливих ігор:

  • -«Боулінг». 6 героїв змагаються за звання найкращого майстра зі збивання кегль. Обирай свого персонажа, визнач місце, з якого робитимеш влучне попадання та поціль у кеглі, щоб вибити страйк. Гратися з друзями можна й дистанційно, тим більше, що візуал гри дозволяє уявити, ніби ви перебуваєте у справжньому закладі для гри.
  • -«Монополія». Перевершити приятелів за вправністю завжди було можливим завдяки грі «Монополія». Тепер навіть не потрібно збиратися у великому колі за настілкою, бо існує онлайн-версія гри. Можна хитрувати та навіть обдурювати суперників, проте дотримуватися правил все ж доведеться. Кожен гравець по черзі здійснює ходи на певну кількість клітинок, попередньо кинувши кубик. Приймайте рішення відповідально: воно може зробити вас заможним або призвести до банкрутства.
  • -«Хрестики-нулики». Улюблена дитяча забавка, де треба бути дуже уважним. Можна запросити друзів, але й виграти стане складніше. Вишикуй обрані фігури в одну лінію, та не дай суперникам зробити те саме.
  • -«Лудо Легенда». Гравці отримують по 4 фішки. Учасники один за одним кидають кубик, намагаючись вибити найбільше значення. Фішка, котра знаходиться поза базою, може зазнати нападу ворога. Атакуй ворогів, щоб не дозволити їм дійти центру раніше за тебе.
  • -«Риби їдять риб». Грайте з приятелем. Керуйте своїм підводним мешканцем та, спритно підпливаючи до меншої риби, їжте її. Ухиляйтеся від зіткнення з більшими хижаками та збирайте монетки, які дозволяють розвиватися.

Подібні забавки допомагають дитині відволікатися від негативу та радіти комунікації з друзями у форматі змагання. Завдяки віртуальним іграм дитина соціалізується не гірше, ніж під час гри у дворі.

До речі цей різновид дозвілля не обов’язково проводити у чотирьох стінах. Якщо є змога випустити малюка на подвір’я чи поїхати разом на дачу, де є доступ до інтернету, нехай дитя грає там. Дистанційно гратися з друзями, ще й на свіжому повітрі — суцільна користь для дитини.

Переваги онлайн-ігор, які слід знати батькам

Батьківський погляд на дитячі ігри онлайн є неоднозначним. Одні впевнені у їхній шкоді, інші не бачать нічого поганого у такому дозвіллі. Сучасні українські батьки мають визнати, що ігри онлайн мають дуже багато переваг:

  • 1.Є безпечними. Треба лише користуватися перевіреними сайтами та обговорити з дитиною часові обмеження перебування в інтернеті.
  • 2.Розвивають логічне мислення. Застосування цієї навички дозволяє перемогти у багатьох іграх.
  • 3.Змушують концентруватися. Тож дитина вчиться не пропускати важливі деталі, а бути уважною. Така здібність знадобиться і у навчанні, і у подальшому житті.
  • 4.Роблять терплячими. Більшість діточок не можуть похизуватися цією рисою. Та проведення вільного часу за грою онлайн допоможе здобути її. Це тому що, аби перемогти суперника, часто треба вичекати слушної нагоди.
  • 5.Тренують дисципліну. Імпульсивна поведінка — якість, яка не є на користь жодній людині. Граючи онлайн та дотримуючись певних правил гри, дитина стає дисциплінованою.

Онлайн-ігри слід розглянути ще й з точки зору економії. Коли більшість звичних для дитини розваг недоступні, а грошей обмаль, ігри онлайн завдяки своїй безкоштовності стають вигідним способом відволікти дітлахів та виділити трохи вільного часу для себе.

Для дітей забавки через інтернет — можливість пограти з однолітками, які разом з матусями виїхали до інших міст України чи до Європи. Онлайн-ігри дуже подобаються малечі, бо яскраво намальовані та мають цікавий геймплей.

Последние новости