ЗМІ: Як вигідно придбати новий автомобіль?

Пресс-релиз
1740
авто, купить, програма автофонд,
Таке питання виникає практично у кожного, хто мріє його мати.

Особливо це актуально для тих, хто не має в наявності достатньо коштів, щоб прийти до автосалону та купити нове авто.

Багато людей бажають мати автомобіль не для розваги, а для роботи, яка часто передбачає його наявність. Крім того це розширює можливості для пошуку власне самої роботи з достойною платнею. А якщо ти сам живеш у селі, а гідну роботу пропонують у місті? Ну а дехто просто бажає працювати у таксі на власному авто. Додайте безліч домашніх справ, родичів у селі, до яких треба їздити, хоча б раз на місяць. То що ж робити?

Тут розпочинаються пошуки найкращого варіанту - щоб вовки були ситі, а вівці цілі. Звичайно, новенька машина - то найкращий вибір. Але де взяти стільки грошей…. Тому ми починаємо шукати гідний варіант на авторинку. Тут величезний вибір. Все таке блискуче, чистеньке, пахуче. Але ж це тільки зовнішність. За нею зустрічають, але вона буває оманливою. Часто там виставляють на продаж проблемні машини. Їх «марафетять» та продають якомога швидше. Іноді до таких важко причепитися - все пристойно виглядає, пробіг невеликий, ціна дуже й дуже приваблива. Але чому така ціна ми не хочемо розбиратися, та й хіба покупець опирається буде шукати дорожчий варіант? Особливо якщо продавці грамотно подають товар, а вони таки вміють це робити. Звичайно, це не завжди так. Можна придбати і достойну машину, але це лотерея, якщо ви тільки не знайомі з продавцем.

Втім є реальна альтернатива і вона справді існує. Можна купити автомобіль, при цьому ще й новенький, не вкладаючи одразу велику суму. І вибір авто зараз дуже пристойний. Це і популярні китайські Chery та Geely, і всесвітньо відомі марки – Chevrolet, КІА, Opel, і близькі усім машини марки ВАЗ.

У чому секрет? Та нема його. Таку альтернативу передбачає програма Автофонд, яка пропонує фінансування придбання автомобілів у групах. Формуються групи учасників та завдяки невеликим щомісячним внескам купують автомобіль кожному з учасників по черзі, або кільком одразу, якщо дозволяють зібрані кошти. Адміністратором такої програми, який акумулює кошти та виконує всю технічну роботу, пов’язану з плануванням кількості авто, їх замовленням у постачальника, переказом грошей та іншими діями, які потрібні для отримання авто учасниками, є фінансова компанія АВТО ПРОСТО. Загалом програми придбання у групах діють на ринку України близько 20 років, з далекого 1998 року, та допомогли більш ніж 46 500 українцям стати володарями новеньких машин.

Таким чином, маючи невелику початкову суму коштів, є реальна можливість купити новенький автомобіль й сплачувати його до повної виплати за договором. Звичайно, це не відбувається на наступний день. Та, починаючи вже з першого розподілу авто, кожний учасник, який сумлінно виконує умови договору має можливість стати власником авто. Розподіли автомобілів відбуваються щомісячно.

Отже, все у руках кожного. Цілком реально стати власником новенького автомобіля за невеликі гроші, не турбуватися за його попередню історію, а насолоджуватися усіма його перевагами.

Присоединяйтесь к нам в Facebook, ВКонтакте, Twitter, Telegram . Будьте в курсе последних новостей.
Теги: Общество
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
КАРТИНА ДНЯ
Все новости »
Диалог.UAв Google+