Выбор редакции
Все новости »
Блоги
Все новости »
Украина
Все новости »
Россия
Все новости »
Военное обозрение
Все новости »
Новости 18+
Все новости »
Мир
Все новости »
Экономика
Все новости »
Наука и техника
Все новости »
Видео
Все новости »
Криминал
Все новости »
Шоу-бизнес
Все новости »
Спорт
Все новости »

Чемпіонка з вільного дайвінгу Наталія Молчанова зникла безвісти

Спорт
2715
наталія молчанова, вільний дайвінг, никла безвісти
Рекордсменка з вільного дайвінгу Наталія Молчанова з Росії зникла безвісти, два дні перед тим, як вона пропала, Наталя занурювалася на глибину більше ніж 100 футів під водою на острові недалеко від узбережжя Іспанії.

Молчанова, 53-річна мати двох дітей, зникла в неділю під час занурення поруч Форментера, на південь від Ібіци, повідомляється в прес-релізі AIDA.

"Вона пірнала без ласт на глибину від 30 до 40 метрів і (напевно) потрапила в сильну підводну течію," сказано в пре-релізі. "Пошуки тривали протягом дня, і на наступний день, так як вона вважалася зниклою безвісти."

Вільний дайвінг- це підводне плавання без використання дихального апарату, наприклад аквалангу. Дайвери можуть використовувати ласти і рухатися швидше, щоб досягти великих глибин.

Молчанова, одна з найбільш титулованих чемпіонів спорту, має рекорд у зануренні на глибину більш, як 101 метр, або 331 фут. Вона затримала дихання під водою на дев'ять хвилин. Автор статей і навчальних посібників з фрідайвінгу, Наталя викладала безкоштовно дайвінг на міжнародному рівні.

"Вона була джерелом натхнення для всіх фрідайверів і незважаючи на те, що була одною з найзапекліших конкуренток у світі, завжди була спокійною і розслабленою під час змагань," сказав AIDA в своєму релізі. "Причини зникнення Наталії невідомі, але вона робила те, що вона любила. Наталя мала пристрасть до фрідайвінгу, що врізалась, так глибоко всередині неї, що вона присвятила йому своє життя".

Підготовлено за матеріалами "MSN".

Присоединяйтесь к нам в Facebook, ВКонтакте, Twitter, Telegram . Будьте в курсе последних новостей.
Уважаемые читатели, просим вас быть корректными в комментариях. Пользователи, которые будут оставлять комментарии оскорбительного характера, либо комментарии, разжигающие вражду на религиозной, расовой, национальной или другой почве, а также публично призывающие к сепаратизму, будут забанены.
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Все новости »
Загрузка...
Загрузка...
Диалог.UAв Google+
Загрузка...